Zamówienie można złożyć przez stronę internetową zdrowojedzone.pl lub kontaktując się z naszym Biurem Obsługi Klienta.

Za pośrednictwem naszego Biura Obsługi Klienta można zmienić adres dostawy jednak musi on mieścić się w granicach naszych dostaw.

Dopuszczamy możliwość wykluczenia 1 składnika z diety. Nasze diety są zbilansowane i jesteśmy przekonani, że nasza bogata i różnorodna oferta będzie odpowiednia dla większości potrzeb żywieniowych naszych Klientów.

Dietetycy rekomendują, by posiłki jeść według sugerowanej kolejności. Śniadanie zjedz maksymalnie do godziny po przebudzeniu, kolejne posiłki w regularnych odstępach czasu (co 3-4 godziny), natomiast kolacja powinna być zjedzona maksymalnie na 2 godziny przed snem.

Po usunięciu folii, posiłki z pojemnikami można podgrzewać w mikrofalówce. Należy zwracać uwagę na informację na opakowaniu czy dany posiłek należy podgrzewać, czy zalecamy jego spożycie na zimno.

Zamówienie możesz opłacić za pośrednictwem płatności internetowych w systemie Tpay lub przelewem bankowym na konto 74 1160 2202 0000 0004 6751 2118, kartą i gotówką

Dostawy cateringu dietetycznego i abonamentów rodzinnych realizowane są od niedzieli do piątku między 16:00, a 24:00. Dostawy na sobotę i niedzielę realizowane są w piątek.

Na terenie Tczewa i w najbliższej okolicy dostawa jest realizowana bezpłatnie.

O konkretną miejscowość zapytaj indywidualnie poprzez email kontakt@zdrowojedzone.pl